درباره ما

شرکت ایلیا صنعت خلیج فارس:

شرکت ایلیا صنعت خلیج فارس با نام اختصاری (ISPG) فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ در زمینه ی تولید و واردات مستقیم اجناس مصنو عات فلزی جهت ارائه و پخش لوازمات مربوط به اصناف مختلف مانند :لباس فروشان,کفش فروشان ودیگر صنف های مربوطه با هدف اولیه جلب رضایت مشتریان و جلوگیری از ورود افراد سودجو و واسطه ها در امر کنترل بازار این صنف وبا ارائه خدمات گوناگون در این زمینه و خدمات پس از فروش و پاسخگویی ۲۴ ساعته آماده به کار نموده است.

این وبسایت با هدف راهنمایی ببیشتر در زمینه خرید وانتخاب انواع رگال ها ومانکن ها و چوبکاری های ایرانی و خارجی و طراحی و اجرای دکوراسیون های جدید و پیشرفته فروشگاهی برای مشتریان عزیزایجاد شده است تا متقاضیان گرامی به آسانی برای اهداف مورد نظر خود تصمیم گیری های لازمه را اتخاذ نمایند.

این شرکت مفتخر است که توانسته اجناس سفارشی را با ارائه کیفیت برتر و تنوع مدل هاو رنگ ها برای هر نوع سلیقه ای گامی مفید در جهت نیاز مشتریان گرامی بردارد.سرمایه ما جلب رضایت مشتریان در هر نقطه از ایران عزیزمی باشد. مسلما در این راه انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان باعث بهبود روز افزون کیفیت و ارائه خدمات ما خواهد بود.جهت راهنمایی و خرید با این شماره تماس حاصل فرمایید.۰۹۱۲۵۰۶۰۳۱۲ با تشکر فراوان صدیقی